Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că miercuri, 19 septembrie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Versiune pentru tipărireVersiune pentru tipărire

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că miercuri, 19 septembrie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:
 
1.      Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:
str.A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Chişinăului, Dealul Leului, M.Eminecsu, Munceşti, Păcii - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
str.Ştefan cel Mare, C.Negruzzi, Horelor, Liviu Damian, M.Costin, Orheiului, P.Zadnipru, Doinelor - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
2.      Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Ioana Radu 29, V.Lupu 42/2, 42/5, 42A-Z, 42, 46/4, 85 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
3.      Chişinău, sectorul Buiucani, or.Vatra:
str.Feroviarilor, Fîntîniţei, Grădinilor, Tinereţii - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
str.Luceafărul, Ştefan Vodă, M.Eminscu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
4.      Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:
str.Bot Mihail, Drumul Vilelor, Durleşti, Fîntînilor, Frumoasa, Igor Vieru, Ioan Botezătorul, M.Cibotari, M.Sadoveanu, Mitr.Petru, Prieteniei, Rareştii, Sf.Gheorghe, Teilor, Vierul, Zăvoiului - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
5.      Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:
str. 27 August, Dm.Cantemir, GH.Coşbuc, M.Frunze, Precup - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
6.      Chişinău, sectorul Centru:
str.Gh.Asachi 13, 19B, 19-23, 34-48, 9001, M.Lomonosov 39, 39/1, 39A, 41 - în intervalul de timp între 11:00 - 19:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
7.      Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
str.Sihastrului - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
8.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
bd.Moscova 10/1, 10/2, 8 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str. 8 Martie 74-142, 83-87, 99-109, 121-123, 129-137, Constructorilor 76-98, 102, 149-193 - în intervalul de timp între 09:15 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
str.C.Stamati 12-16, Ion Doncev 2-22, Moara Roşie 3, 5, Zamfir Arbore 1-7, 2-6, str-la Zamfir Arbore 3/1, 4, 7, 7A - în intervalul de timp între 09:25 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
str.Matei Basarab 10 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
9.      Chişinău, sectorul Rîşcani, or.Cricova:
str. 31 August 1989, Albişoara, Alecu Russo, Alexei Mateevici, Bucuria, Chişinăului, Chişinăului 2 str-la, Chişinăului str-la, Ciorescu, Cricova, Dacia, Decebal, Decebal str-la, Doina, Florilor, Gherman Titov, Ion Creangă, Ion Iachir, Iurie Gagarin, Libertăţii, Livezilor, Luceafărul, Lugovavaia, Mihai Eminescu, Minerilor, Mioriţa, Mitropolit Dosoftei, Nucarilor, Renaşterii, Serghei Lazo, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Ştefan Neaga, Tineretului, Vasile Alecsandri, Veteranilor, Viilor, Viilor str-la - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Burebista, Chişinăului, Florilor, Nucarilor, Petru Ungureanu, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
10.   Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Grătieşti:
str. 1 Mai, 31 August 1989, 8 Martie, Alba Iulia, Albişoara, Alecu Russo, Alexandru Cel Bun, Alexandru Donici, Alexandru Plămădeală, Alexei Mateevici, Andrei Mureşanu, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Boris Glavan, Bucovinei, Calea-Orheiului, Carmanov, Catalan, Cişmelelor, Constantin Brîncuşi, Constantin Stere, Doina Şi Ion Aldea-Teodorovici, Dragoş Vodă, Drumul Alegei, Drumul Petricanilor, Dumbravii, Fîntînilor, Florilor, Fructelor, Gheorghe Meniuc, Gratiesti, Gratii Stefan, Gribov, Grigore Ureche, Grigore Ureche str-la, Griului, Independenţei, Ioan Vodă, Ion Creangă, Ion Soltîs, Ion Vatamanu, Istrati, Izvoarelor, Livezilor, Mărţişor, Mihai Sadoveanu, Mihai Viteazul, Mioriţa, Miron Costin, Mitropolit Petru Movilă, Nicolae Labiş, Nicolae Milescu Spătaru, Nicolae Testemiţeanu, Olimpică, Petricani, Petricani str-la, Prieteniei, Primaverii, Prof.Ion Dumeniuk, Rediului, Salcîmilor, Sf.Treime, Suceava, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Tineretului, Ţărinii, Vasile Alecsandri, Veronica Micle, Viilor, Vladimir Maiacovski, Vladimir Maiacovski str-la, Cetatea Albă, Ciprian Porumbescu, Decebal, Luceafărul, M.Drăgan, Nucarilor, M.Eminescu, Gagarin, Dm.Cantemir, Gh.Coşbuc - parţial în intervalul de timp între 09:05 - 17:05, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
11.   Anenii Noi:
str.Anina, Ion Soltîs, Morilor, Nicolae Sulac, Voievozilor, Zimbrului - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Calfa - parţial în intervalul de timp între 12:30 - 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Ciobanovca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Hîrbovăţ - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Ţînţăreni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 11:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
12.   Basarabeasca:
str.Konaea, Lev Tolstoi, Pugaceva, Recinaea, Voczalnaea - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
13.   Cahul:
s.Brînza: str. 28 Iunie, 28 Iunie str-la, 8 Martie, Comsomoliscaea, Crasnova, Iurie Gagarin, Lenin, Molodejnaea, Octeabriscaea str-la, Octombrie, Pogranicinaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Valentina Tereşcova, s.Văleni - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 16:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Manta - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Văleni - în intervalul de timp 08:30 - 09:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
 
14.   Cantemir:
s.Baimaclia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
15.   Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Cikalov, Grigore Cotovschi, Pobeda - în intervalul de timp 09:00 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Comrat: str.Lenin, Pobeda, Taras Şevcenco str-la - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Başcalia: str. 28 Iunie, Bessarabscaea, Boris Glavan, Fîntînilor, s.Bascalia, Sadovaea, Unirii, Zelionaia - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Beşalma: str. 1 Mai, 40 Let Octeabrea, Bogdan S., C.Bodura str-la, Chirov, Colhoznaea, Iurie Gagarin, Lenin, Lesnaea str-la, Miciurin, Mihail Frunze, Mihail Lermontov, Mira, Pobeda, s.Besalma, Sadovaea, Serghei Lazo, Taras Şevcenco, s.Chirsova: str. 28 Iunie, Grigore Cotovschi, Iubileinaea, Iurie Gagarin, Lenin, M.Tanasoglo, Mira, Olimpiiscaea, s.Cirsovo, Sadovaea, Vinzavodskaea - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Beşghioz: str.Chirov, Lenin - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 12:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Beşghioz: str.Lenin, Lenin str-la, Sadovaea, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cişmichioi: str.Cicalov, Dubinina, Dunaiscaea, Dzerjinscogo, Gheorghi Jucov, Gherman Titov, Iurie Gagarin, Lenin, Macarenco, Mihail Lermontov, Nicolai Gogol, Polevaea, Reniiscaea, Solnecinaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cotovscoe: str.Calinina, Calinina str-la, Gheorghi Jucov, Gheorghi Jucov str-la, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Serghei Lazo, Valentina Tereşkova str-la - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
16.   Călăraşi:
str.Alexandru Cel Bun 3 str-la, Alexei Mateevici, Alexei Mateevici 2 str-la, Anton Macarenco, Bojole, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Constantin Negruzzi, Constantin Negruzzi 2 str-la, Gavriil Musicescu, Gavriil Muzicescu 1 str-la, Gavriil Muzicescu 2 str-la, Gavriil Muzicescu 3 str-la, Gavriil Muzicescu 4 str-la, Gheorghe Asachi 1 str-la, Ion Sprînceană, Mihai Kogălniceanu, Mihai Kogălniceanu 1 str-la, Mihai Kogălniceanu 2 str-la, Mihai Viteazul, Mihai Viteazul 1 str-la, Mihai Viteazul 2 str-la, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Dosoftei 3 str-la, Mitropolit Dosoftei 4 str-la, Mitropolit Varlaam, Mitropolit Varlaam 2 str-la, Petru Rareş, Vasile Lupu, Viilor, Viilor 1 str-la, Viilor 2 str-la, Ştefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Elineţchi, Podiş, str-la 2 Podiş, Ştefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
str.Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Varlaam - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Frumoasa, s.Parcani - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Pîrjolteni - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Vălcineţ: str. 31 August, Alexandru cel Bun, A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Fîntînilor, M.Eminescu, M.Costin, N.M.Spătaru, Petru Rareş, Traian, Victoriei, Vălcineţ - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 16:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
17.   Căuşeni:
or.Căinari - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
or.Căinari: str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Căinari, Grigore Meşină - în intervalul de timp 11:00 - 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Căinari: str.Căinari, Cîmpurilor, Decebal, Florilor, Prieteniei, Vladimir Coliban, Ştefan Vodă - în intervalul de timp 09:00 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Cîrnăţeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Opaci - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sălcuţa - în intervalul de timp 09:00 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Sălcuţa - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Zaim - în intervalul de timp 14:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
 
18.   Cimişlia:
s.Batîr - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cenac - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 13:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Ecaterinovca, s.Gura Galbenei, s.Valea Perjei - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Suric - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
19.   Criuleni:
s.Bălţata - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cimişeni - în intervalul de timp 09:00 - 11:15, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Dubăsarii Vechi - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Măgdăceşti: str.Ababii, Bîtlan Ion, Calea Orheiului, Emil Loteanu, Grigore Vieru, Lidia Istrati, Livezilor, Liviu Damian, Maria Magdalena, Măgdăceşti, Orhei - în intervalul de timp 10:00 - 14:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Micleşti - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 12:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Micleşti - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Oniţcani - în intervalul de timp 12:00 - 13:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Porumbeni : str.Mărţişor, N.Testimiţeanu, Păcii, Porumbeni - în intervalul de timp 10:00 - 14:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Slobozia Duşca - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
20.   Hînceşti:
Bucovina str-la, Budăi, Călinescu, Cogîlnic, Demnitatea, Florilor, Gheorge Călinescu, Gheorghe Coşbuc, Gradinilor, Mihai Eminescu, Nistru, Petru Movilă str-la, Prut, Severnîi str-la, Trandafirilor - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Boghiceni - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Caracui - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cărpineni: str.Alexandru Donici, Biruinţa, Comsomoliscaea, Constantin Stamati, Doina, Dumitru Creţu, Filatova, Florilor, Gemenilor, Gospitalinaea, Grigore Vieru, Iurie Gagarin, Morozova, N.Berzarin, Oleg Coşevoi, Satul Nou, Sfîntul Pavel, Vlad Scoarţă - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Cioara - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Fundul Galbenei - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Leuşeni Vama - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Pereni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sărata Galbenă: str. 31 August 1989, Boris Glavan, Criucova, Fratii Solomon, Grădinilor, Grigore Cotovschi, Hînceşti, Independenţei, Ion Soltîs, Matrosov, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mihail Sadoveanu, Nikolai Vatutin, Octeabriscaea, Ogorodnaea, Serghei Lazo, Sfîntul Gheorghe, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Voinescu - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 20:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
21.   Ialoveni:
str.Chilia, Gagarin, Ştefănucă Petru - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Costeşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Horeşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:30, pentru conectarea clienţilor noi
s.Suruceni, s.Dănceni - parţial în intervalul de timp între 09:25 - 17:20, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Ţipala - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Zîmbreni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
22.   Leova:
str.Liviu Damian, Liviu Deleanu, Nicolae Iorga, Unirii - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
or.Iargara: str. 27 August, Constantin Negruzzi, Dimitrie Cantemir - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Iargara: str.Grigore Cotovschi, Mihai Eminescu, Sfîntul Dumitru, Ştefan Vodă - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
23.   Nisporeni:
s.Bălăneşti - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Marinici - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:15, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
24.   Orhei:
str.Dorobanţilor, Meşteşugarilor, Valul lui Troian - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Jora de Sus - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
25.   Străşeni:
str. 31 August 1989, 31 August 1989 1 str-la, 31 August 1989 2 str-la, 8 Martie, Alecu Russo, Alexandru Donici, Alexandru Lăpuşneanu, Alexandru Marinescu, Alexandru Plămădeală, Alexei Şciusev, Andrei Jereghi, Aron Pumnul, Bucovinei, Constantin Negruzzi, Constantin Stere, Dimitrie Cantemir, Doina şi Ion Aldea Teodorovici, Eugen Coca, Grigore Ureche, Igor Vieru, Ioan Vodă, Ion Vatamanu, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu str-la, Mihai Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Petru Movilă, Mitropolit Varlaam, Păcii, Petru Rareş, Podgorenilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Trandafirilor, Valeriu Cupcea, Valeriu Cupcea str-la, Vasile Alecsandri, Vasile AlecsandriI str-la, Vodă cel Cumplit - parţial în intervalul de timp între 09:45-17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Cojuşna: str.Chişinăului, Mecanizatorilor, V.Cupcea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 13:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Lozova: str.Academ.I.Grosu, Dealul Morilor, D.Cantemir, G.Posadov, I.Creangă, M.Eminescu, Mitr.N.Vornicescu - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Lozova: str.Guţuleavca, I.Creangă, Oanţa, Serdiuc - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Micleuşeni - în intervalul de timp 08:45 - 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
 
26.   Ştefan Vodă:
str.Boris Glavan, Florilor, Ion Creangă, Livezilor, Mihai Eminescu, P.Dudnic, Serghei Lazo, Trandafirilor, Valea Verde, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Victoriei - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Iurie Gagarin, Lenin, s.Popeasca, Sovetscaea - în intervalul de timp 13:30 - 14:50, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Popeasca: str.Boris Glavan, Dimitrie Cantemir, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iscra, Livezilor, Miciurin, s.Popeasca, Serghei Lazo, Suvorova - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
27.   Teleneşti:
s.Chiştelniţa - în intervalul de timp 11:00 - 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Chiţcanii Noi, s.Chiţcanii Vechi, s.Ţînţăreni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 20:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Ordăşei - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Verejeni - în intervalul de timp 08:45 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
 
 
 
Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.
 
Ne cerem scuze pentru eventualele incomodităţi ce pot fi cauzate de întreruperea în livrarea energiei electrice.
 
17.09.2018