Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в пятницу, 8 февраля 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати
Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в пятницу, 8 февраля 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1. Chişinău, sectorul Botanica:
Cuza-Vodă bd. 19/1 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Botanica Veche 4, Cuza-Vodă bd. 9/3 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
2. Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:
str.Acad.Sergiu Rădăuţanu, Chişinăului, Dacia, Independenţei, Valea Satului, 31 August - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
3. Chişinău, sectorul Centru:
șos.Hîncești 180-238, 217, 229, 233, 243, 253, 255, 279, 9999, V.Kovtun 2-40, 3-37, str-la V.Kovtun 12 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
4. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Bubuieci:
str.Bîcovschi, Mihai Eminescu, Mioriţa, Nouă, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tudor Bubuiog - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Boris Glavan, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu, Plopilor, Plopilor str-la, Popov, Serelor, Şcolii, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului str-la, Voluntarilor, 27 August - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 12:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
5. Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Arhanghelul Mihail 32/1, 36/1, Gr.Vieru 1-19, 2, Ierusalim 999, Mitr.Bănulescu Bodoni 28/2, P.Rareș 18 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Moara Roșie 5, P.Rareș 32, 39/1, Arhanghelul Mihail 30, 36A, 36/3, 55/1 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
6. Anenii Noi:
str.Concilierii Naționali, str-la Arteziană, Doina, Iujnaia, Primăverii, Zorile - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Geamăna - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Mirnoe - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
7. Cahul:
str.V.Lupu, Păcii, Mihai Viteazul - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
8. Cantemir:
s.Haragîș - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
9. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Barladeana, Briulova, Ceaikina, Coroleva, Ceakira, D.Caracebana, N.Krupskaia, Ostrovski, Taras Șevcenko, Zlatova, Zoia Kosmodimeascaia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Comrat: str.Barladeana, Briulova, Ceaikina, Coroleva, Ceakira, D.Caracebana, N.Krupskaia, Ostrovski, Taras Șevcenko, Zlatova, Zoia Kosmodimeascaia, S.Esenin, Alexei Șciusev - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Ceadîr Lunga: str.Dzerjinskii, Kalinin, Sîrtmaci - parțial în intervalul de timp între 10:00 – 11:00, pentru conectarea noului consumator
or.Ceadîr Lunga: str.Karl Marx, Polevaia - parțial în intervalul de timp între 11:30 – 13:00, pentru conectarea noului consumator
s.Baurci: str. 40 let Octeabrea - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 12:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Baurci: str.S.Lazo, Lenin, Cotovskii - parţial în intervalul de timp între 13:10 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Baurci: str.Școlinaia, Lenin, Gagarin, Karl Marx - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 13:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cazaclia: str.A.Pușkin, Kirov, str-la Suvorov - parțial în intervalul de timp între 14:30 – 15:30, pentru conectarea noului consumator
s.Chirsova: str. 28 Iunie, Grigore Cotovschi, Lenin, M.Tanasoglo, Mira, Olimpiiscaea, Tanasoglo, Vinzavodskaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cioc-Maidan: str. 28 Iunie, Comsomoliscaia, Dimova, Cotovschi, Gorikii, M.Frunze - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 11:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Etulia: str.Ceapaev, Cotovski, Lenin, Sadovaia, Zelionaia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10. Căuşeni:
str.Alba Iulia, Ana și Alexandru, A.Ghidirim, I.Gagarin, M.Eminescu - parţial în intervalul de timp între 12:00 - 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
str.Visarion Belinschi, str-la Păcii - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Baimaclia, s.Taraclia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Chircăiești - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Chircăiești - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Ciuflești - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 18:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Opaci - parţial în intervalul de timp între 12:00 - 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Taraclia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
11. Cimişlia:
s.Valea Perjei: str.Gr.Cotovsckii, Popova, Sadovaia, Valea Perjei - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:30, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
12. Criuleni:
s.Bălăbănești - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Măgdăcești: str.Alexei Mateevici, Burebista, Dacia, Dumitru Matcovschi, Gheorghe Asachi, Ion Inculeţ, Măgdăceşti, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
13. Hînceşti:
str. 31 August, Alexandru cel Bun, Chișinăului, Ion Creangă, Lucian Blaga, M.Eminescu, M.Sadoveanu, Octeabriscaia - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Alexandru Marinescu, Alexei Mateevici, Baştina, Boris Glavan, Codrilor, Constantin Negruzzi, Gura Cotului, Haiducului, Ion Fulga, Ion Neculce, Ion Neculce str-la, Iurie Gagarin, Mihai Kogălniceanu, Mihail Frunze, Moraru M., Nagornaea, Nicolai Nekrasov, Oleg Coşevoi, Osipenko, Pantelimon Halippa, Păcii, Pionerscaea, Pionerschii str-la, Prietenia, Romanova, Sleahul Meresenilor, Ştefan Vodă, Ştefan Vodă str-la, Tricolorului - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:20, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Caracui - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
14. Ialoveni:
s.Costești: str.Bălți, Burebista, Costești, Lăutarilor, Ștefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Mileștii Mici - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
15. Leova:
str.B.P.Hajdeu, I.L.Caragiale, Ștefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
16. Nisporeni:
str. 9 Mai, Alexandru cel Bun, Chișinăului, Dacia, Fîntînilor, Marea Adunare Națională, Sf.Ilie, Suveranității, Tîrgului - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
s.Bărboieni - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Vărzărești - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 16:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
17. Orhei:
str. 31 August, Călărași, N.M.Spătaru - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 12:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Aleihem Șalom, C.Negruzzi, Fîntînilor, str-la Fîntînilor, Florilor, Livezilor, M.Eminescu, Orheiul Vechi, Paghis, Petrodava, Sf.Dumitru, Stanislav Trofim, Unirii, V.Lupu, V.Micle - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
18. Străşeni:
str.I.Gagarin, Mitr.P.Movilă - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Lozova: str.Biruința, Guțuleavca, Ștefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Micleușeni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
19. Ştefan Vodă:
s.Slobozia: str.Alexandr Puşkin, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Boris Glavan str-la, Colhoznaea, Dimitrie Cantemir str-la, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu, Primăverii, Raisa Varan, s.Slobozia, Selişte str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Vodă, Trandafirilor, Vasilii Jukovski - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:05, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Talmaza: str. 1 Mai, 27 August, Iurie Gagarin, Lomachina, Matrosov, s.Talmaza, Suvorov, Timireazev, Traian, Vasile Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
20. Taraclia:
str.Pervomaiscaia, Novopojarskaia, N.Nekrasov, Karl Marx - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 13:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.Ștefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 13:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
21. Teleneşti:
s.Ghermănești - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Mihalașa - parţial în intervalul de timp între 09:40 -16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
 
 
За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.
 
Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.
 
05.02.2019