Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в понедельник, 20 мая 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати
Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в понедельник, 20 мая 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1. Chişinău, sectorul Botanica:
bd.Dacia 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/6, 38/3, 9003, 9004, bd.Decebal 82, 84, 139 - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Trandafirilor 13/1, 13/4 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
2. Chişinău, sectorul Botanica, s.Băcioi:
s.Băcioi: str.Aeroport, Agricultorilor, Cuza-Vodă, Dragoş Vodă, Grigore Ureche, Hlobeni, Ion Luca Caragiale, Nicolae Testemiţeanu, Primăverii, Sfîntul Nicolae, Unirii - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
3. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:
or.Durlești: str.T.Vladimirescu, Junimii, Creangă, Durlești - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
 
4. Chişinău, sectorul Centru:
str.P.Movilă 35, 57, T.Ciorbă 32/1, 32/2, bd.Ștefan cel Mare 180, 182, 184 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
5. Chişinău, sectorul Ciocana, s.Coloniţa:
s.Colonița: str.Albişoara, Cucoarelor, Cuza-Vodă, Emilian Bucov, Gheorghe Asachi, Greaca, Haiducului, Hotin, Ion Neculce, Maria Drăgan, Mihai Eminescu, Movileni, Rasaritului, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Trandafirilor, Valea Lui Simon, Zorilor - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
6. Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Acad.Nicolae Corlăteanu 42-54, Acad.Sergiu Rădăuţanu 27-41, 67-83, 92, Acad.Eugen Coşeriu 4-8, Acad.Silviu Berejan 2-14, Lidia Istrati 4-20, 7-27, Lidia Istrati str-la 3, Olga Vrabie 3, 10-32, 15-45, Olga Vrabie 1 str-la 11-29, 20, 44-52, Olga Vrabie 2 str-la 3-11, 6-10, 30, Petru Leşcenco 4-12, 19-29, 38-46, Petru Leşcenco str-la 4-10, 5, 15-21, Primar Gherman Pîntea 3-173, 8-64, Primar Gherman Pîntea str-la 1-39, 4-46, Vasile Ţepordei 9-17 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
7. Anenii Noi:
s.Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Hîrbovăţ: str.Alexandr Puşkin, Alioşin, Fadeeva, Gheorghi Jucov, s.Hîrbovăţ, Ioan Negură, N.Berzarin, Stadionului - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Humulești: str.Bubuieci, George Coşbuc, Humuleşti, Hîrbovăț - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
8. Basarabeasca:
s.Abaclia: str.Alexandru Donici, Dacia, Dimitrie Cantemir, Ion Secrieru, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Moldova, Serghei Lazo, Spitalului - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
9. Cahul:
s.Colibași: str.Alba Iulia, Ștefan cel Mare, Ulița Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:20 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Lebedenco - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:20 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Taraclia de Salcie - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Văleni: str.Lenin, Văleni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:15 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10. Cantemir:
s.Hănăseni, s.Porumbești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Porumbești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
11. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Alexandr Puskin, Cikalov, Dnestrovsc, Gavrilov, Gherasimov, Grigore Cotovschi, Kiev, Lenin, Maxim Gorki, Mirnaea str-la, Osvobojdenie, Pobeda, Taras Șevcenco str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Comrat: str.Alexandr Puşkin, Cikalov, Taras Şevcenco - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Comrat: str-la Cicalov, Cikalov, Gherasimov, Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Lenin, Pobeda - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cazaclia: str.Crupscaea, Dimitrova, Griboedova str-la, Lenin - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Cișmichioi: str.Sveazistov, N.Pirogov - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
12. Călăraşi:
s.Vălcineţ - parțial, în intervalul de timp între 09:15 -17:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
13. Căuşeni:
or.Căușeni: str.Calea Brezoii, Fîntîna Mocanilor, Tineretului, Valea Hîrtopului, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 12:00 - 14:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Ciuflești - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cîrnățeni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Fîrlădeni: str.Păcii, Ștefan cel Mare, Fîrlădeni - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Hagimus: str.Gheorghe Asachi, s.Hagimus, Iurie Gagarin, Păcii - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Larga - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Opaci - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Plop-Știubei - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
14. Cimişlia:
s.Zloți, s.Selemet, s.Satul Nou - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
15. Criuleni:
s.Porumbeni: str.Păcii, Porumbeni - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
16. Hînceşti:
or.Hîncești: str-la Bucovina, Florilor, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Taras Şevcenco str-la, Trandafirilor - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Boghiceni - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Mingir - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:40 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Oneşti - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 20:30 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
 
17. Ialoveni:
or.Ialoveni: str.Alexandru cel Bun 5/5 - parțial, în intervalul de timp între 09:05 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Costești: str.Alexandru cel Bun, Costeşti, Mitropolit Petru Movilă, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 17:00 pentru conectarea clienţilor noi
s.Costești: str.Alexandru Ioan, Costești, Mihai Eminescu, SF.Nicolae - parțial în intervalul de timp între 13:00 – 14:40, pentru conectarea noului consumator
s.Gangura - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:50 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Mileştii Mici: str.Mihai Bărcă, Stelea, s.Mileştii Mici - parțial, în intervalul de timp între 09:25 - 17:50 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Văsieni - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
18. Leova:
s.Ceadîr - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 15:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Saratica Noua - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 12:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Troița - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
19. Nisporeni:
s.Șendreni, s.Vărzărești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
20. Orhei:
or.Orhei: str.Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Gheorghe Asachi, Sălcilor, Unirii - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
or.Orhei: str.M.Frunze, V.Mahu - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Budăi: str.Livezilor, Budăai, s.Stepi-Socii - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
21. Străşeni:
or.Strașeni: str.Mihai Eminescu - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Micleuşeni, s.Huzun - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Vorniceni: str. 31 August 1989, Alexandru cel Bun, Alexandru Donici, Barbu Lăutaru, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Burebista, Constantin Balaur, Dimitrie Cantemir, Doctor Chiriac, Dragoş Vodă, Eugen Coca, Georghe Asachi, Grigore Ureche, Ion Creangă, Ion Mocanu, Liviu Deleanu, Mihai Eminescu, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Varlaam, Morilor, Nicolae Milescu Spătaru, Nicolae Testemiţeanu, Pantelimon Halippa, Petru Rareş, Protoereul Erofei, Sfatul Ţării, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tudor Vladimirescu, Vasile Marin, Voiciulis, Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Vorniceni: str.Ştefan cel Mare şi Sfînt, 1 Mai, Nicolae Milescu Spătaru, Alexei Mateevici, Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17.00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
22. Ştefan Vodă:
s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Talmaza: str.Alexei Mateevici, Anton Macarenco, Talmaza, Traian, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 11:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Talmaza: str.Comarova, Cutuzova, Duca Vodă, Mihai Eminescu, Talmaza, Suvorov, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:15 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Tudora: str.M.Eminescu, Ion Palancean, Ion Creangă - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Viișoara - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
23. Teleneşti:
s.Chiștelinița - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
 
 
За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.
 
Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.
 
15.05.2019