Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в субботу, 18 мая 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати
Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в субботу, 18 мая 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1. Chişinău, sectorul Botanica:
str.Muncești 799 - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 11:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
2. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
or.Chișinău: str.Potîrnichii 21-65, 30-84, Galați 44 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Codru: str.Andrei Vînaru, Busuiocului, Busuiocului 1 str-la, Codru, Colinei 1 str-la, Dragomirna, Drumul Schinoasei, Drumul Schinoasei 1 str-la, Drumul Schinoasei 3 str-la, Galati, Jubiliară, Mihai Eminescu, Mihai Juraveli, Mihai Juraveli 1 str-la, Mihai Juraveli 2 str-la, Mihai Juraveli 3 str-la, Mihai Juraveli 4 str-la, Molocanilor, Molocanilor 1 str-la, Nicolae Sulac, Olimpic, Olimpic 1 str-la, Olimpic 2 str-la, Olimpic 3 str-la, Potirnichii, Potirnichii 1 str-la, Potirnichii 2 str-la, Potirnichii 3 str-la, Prepeliţei, Rostov 2 str-la, Schinoasa Noua, Schinoasa-Vale, Sf.Maria, Sf.Nicolae, Sfîntul Gheorghe, Sfîntul Gheorghe str-la, Sihastrului, Sitarului, Sitarului 1 str-la, Sitarului 2 str-la, Sitarului 3 str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
3. Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Cucorilor 8/1, 8A, 18, Socoleni 20 - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
 
4. Basarabeasca:
s.Abaclia: str.Alexandru Donici, Dacia, Dimitrie Cantemir, Ion Secrieru, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Moldova, Serghei Lazo, Spitalului - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
5. Cahul:
or.Cahul: str.Mihail Șolohov - parțial, în intervalul de timp între 08:30 –10:00, lucrari pentru conectarea noului consumator
s.Brînza - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 11:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Crihana Veche - parțial, în intervalul de timp între 15:00 – 16:30, lucrari pentru conectarea noului consumator
s.Cucoara - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Vadul lui Isac - parțial, în intervalul de timp între 12:30 - 13:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Văleni: str.Trandafirilor, Lenin - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 10:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
6. Cantemir:
s.Bobocica - parțial, in interval de timp intre 09:00 – 10:30, lucrari pentru conectarea noului consumator
s.Ciobalaccia, s.Flocoasa - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Porumbești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
7. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Comsomoliscaea, Pușkin - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10.30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
or.Comrat: str.Fedko, Gavriliuc, Grigore, Cotovschi, Pobeda, Șevțov – parțial, in interval de timp intre 11:00 – 12:30, lucrari pentru conectarea noului consumator
or.Ceadîr-Lunga: str.Alecu Russo, Bugeacului, Ion Creangă, Iujnaea, Jeleznodorojnaea, Mira, Sovhoznaea - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Cișmichioi: str.Sveazistov, N.Pirogov - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
8. Călăraşi:
s.Nișcani - parțial, în intervalul de timp între 08:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
9. Cimişlia:
s.Abaclia: str. 31 august 1989, Aleco Russo, Spitalului, Independenței, Serghei Lazo - parțial, in interval de timp intre 09:00 - 10:00, lucrari pentru conectarea noului consumator
s.Batîr: str.Valul lui Traian, Dimineţii, Batîr - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10. Hînceşti:
or.Hîncești: str.Alba Iulia, Dacia, Floare, Florilor, Mioriţa, Victoriei, 31 August 1989 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
11. Ialoveni:
or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Mileştii Mici: str.Mihai Bărcă, Stelea, Mileştii Mici - parțial, în intervalul de timp între 09:25 - 17:50 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Sociteni - parțial, în intervalul de timp între 09:25 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Văsieni - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
12. Leova:
or.Leova: str.Valul lui Troian, Decebal, Stefan cel Mare, Gheorghe Ureche - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
13. Orhei:
or.Orhei: str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Serghei Lazo, Sesiunea 13, 8 Martie - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Pohrebeni - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Voroteț - parțial, în intervalul de timp între 10:15 -17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
14. Străşeni:
s.Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
15. Ştefan Vodă:
s.Leuntea: str.Alexandr Puşkin, Chirov, Cicalova, Gheorghi Jucov, Gherman Titov, Lenin, Matrosov, Maxim Gorki, Mihail Frunze - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Viișoara - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
16. Teleneşti:
or.Telenești: str.Alexei Mateevici, Gheorghe Coşbuc, Ştefan Neaga, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 14:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
 
 
За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.
 
Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.
 
15.05.2019