Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в четверг, 17 мая 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати

Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в четверг, 17 мая 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1.      Chişinău, sectorul Buiucani:
str.A.Şciusev 90, 97, Dm.Cantemir 5, Maria Cibotari 6, 8, M.Kogălniceanu 70, 76, 80, 85, Mitr.Bănulescu Bodoni 11, N.Iorga 7, 9, 11, 13, 14, 16, 18/1 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.V.Coroban 1-37, 2-32, N.Bălcescu 1-23, 2-32, Suceviţa 11/1, 11A, 13, 15, Virtuţii 1-13, 2-6 - în intervalul de timp între 08:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
 
2.      Chişinău, sectorul Centru:
str.A.Puşkin 28, 28/1, 28/2, 30, Alexandru cel Bun 50, M.Eminescu 66, Mitr.Varlaam 2, 77, bd.Ştefan cel Mare 134, 136, 138, 140, 9999 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
str.A.Şciusev 3, Bucureşti 9999, Chiţcani 2-30, 3-19, Cocieri 1, 4, 5, Coşniţa 1-21, 2-20, Fierarilor 7, 10, 12, Gîrliţei 1, 2, Ion Inculeţ 3-33, 43, 4-16, Ismail 2, 16-38, 9999, L.Tolstoi 3/1, 2-18, 5, Mereşeni 1-7, 2-6, Pantilimon Halipa 18, 20, Suruceni 2-6, 5, Tighina 12 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru conectarea clienţilor noi
str.Cireşilor 29-37, 32, Lacului 33-67, 34-70 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.M.Eminescu 30, 30V, 32, 34, 36, 38 - în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
 
3.      Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
str.Vieru 43/3, 49A, 53/3, 54, 55, 55/1,2 - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
4.      Chişinău, sectorul Ciocana:
str.Cărămidarilor 23-79, 56-94, L.Rebreanu 38/1, Movileni 1-51, 2-32, Sf.Paraschiva 9-27, Uzinelor 75 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
str.Cărămidarilor 41, 59, L.Rebreanu 22-38, 31, 49-125, Sf.Paraschiva 22 - în intervalul de timp între 09:20 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
5.      Chişinău, sectorul Ciocana, com.Cruzeşti:
str.Calea Ieşilor, Cruzeşti, Intemeetorul Crudu, Ioan Scurtu, Ion Hînganu, Sfîntul Avram, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Teilor, Vatra Satului - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 12:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
6.      Chişinău, sectorul Ciocana, com.Tohatin:
str.Fîntînilor, M.Eminescu, Ştefan cel Mare, Vadul lui Vodă, str.şi str-la Păcii - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
7.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Albişoara 64, 64A, 66, A.Botezanu 1-11, 2-4, Bogdan Petriceicu Hajdeu 2, P.Rareş 36, 38, 42, 48, 49, 59, 77/1, Romană 24-32, 30/1 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
str.Albişoara 999, Cantonului 2-10, 20-24, 35-49, 54-72, M.Viteazul 20, 29, Petricani 84, 86 - în intervalul de timp între 09:35 - 17:35, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Matei Basarab 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, bd.Moscova 20, 20/2, 20/3, 20/4, 20/6 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:10, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
8.      Anenii Noi:
s.Botnăreşti - în intervalul de timp între 14:50 - 16:50, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cobusca Nouă - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Gura Bîcului - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
9.      Basarabeasca
s.Sadaclia: str.Mihail Frunze, Molodejnaea, Tineretului - în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
10.      Cahul:
s.Brînza: str.Comsomoliscaea, Lenin, Molodejnaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Burlacu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:15, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Hulutu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Vadul lui Isac - parţial în intervalul de timp între 12:50 - 16:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
11.   Cantemir:
s.Ciobalaccia - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Hănăşeni, s.Pleşeni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Pleşeni - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Stoianovca - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
12.   Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Gherasimov, Grigore Cotovschi, Malinovschi - în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cazaclia: str. 24 August, Alexandr Puşkin, Cazaclia, Chirov, Ciapaeva, Ciapaeva str-la, Comsomoliscaea, Corciaghina str-la, Crupscaea, Cutuzova str-la, Dimitrova, Eaneva, Goricogo str-la, Griboedova str-la, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Lesnaea, Lev Tolstoi str-la, Maxim Gorki, Miciurin, Mihail Frunze, Molodejnaea, Nicolai Pirogov str-la, Ogorodnaea, Ostrovscogo str-la, Pervomaiscaea, Sadovaea, Serghei Lazo, Vladimir Maiacovski str-la, Voroşilov, Voroşilov str-la, Zarecinaea - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Chiriet-Lunga: str.Maxim Gorki, Partizanscaea, Svoboda, Voczalinaea - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Chirsova: str.Mira, Olimpiiscaea - în intervalul de timp între 11:00 - 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Congaz: str. 28 Iunie, Alexandr Puşkin, Cebanova, Comsomoliscaea, Fedko, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Jdanov, Kalinin, Kolhoznaia, Komarov, Komarov str-la, Lenin, Lev Tolstoi, Melnicinaea, Melnicinaea str-la, Miciurin, Mihail Frunze, Molodejnaea, Octeabriscaea, Sadovaea, Serghei Kirov, Serghei Lazo, Valentina Tereşcova, Voroşilov - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
13.   Călăraşi:
s.Bravicea - în intervalul de timp între 12:30 - 14:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Hirova, s.Hogineşti - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Seliştea Nouă: str.Ştefan cel Mare, Liza Ceaikina, Livezilor, Miciurin, Tineretului, Zavodscaia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 14:00, pentru conectarea clienţilor noi
 
14.   Căuşeni:
str.Alexandr Puşkin, Alexandr Puşkin 2 str-la, Ioan Vodă, Mihail Lermontov, Mira 2 str-la, Mira 3 str-la, Mira 4 str-la, Păcii str-la, Vissarion Belinski - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Sălcuţa - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Tănătarii Noi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Zaim - în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
15.   Cimişlia:
s.Batîr - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Ciucur-Mingir - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Gura Galbenei: str. 1 Mai, 8 Martie, Alexandr Puşkin, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Alexei Şciusev, Ceapaev, Constantin Stamati, Dimitrie Cantemir, Eroilor, Fintinilor, Florilor, Galbenita, Gura-Galbenei, Homagia, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Izvoarelor, Komarov, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihail Frunze, Miron Costin, Păcii, Partizanilor, Prietenii, Primaverii, Serghei Lazo, Sfîntul Gheorghe, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Neaga, Tineretului, Trandafirilor, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu  - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
16.   Criuleni:
or.Criuleni: str.Bessarabscaea, Ion Creangă, Mihail Frunze, Mioriţa - în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cruglic - în intervalul de timp între 11:30 - 13:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Holercani - parţial în intervalul de timp între 09:25 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Işnovăţ - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Maşcăuţi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Molovata - în intervalul de timp între 14:00 - 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
17.   Hînceşti:
s.Boghiceni - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 18:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Căţeleni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ivanovca - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Logăneşti - în intervalul de timp între 11:30 - 13:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Mingir - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Negrea - parţial în intervalul de timp între 10:20 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Pervomaiscoe - parţial în intervalul de timp între 10:10 - 18:10, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Stolniceni - în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
18.   Ialoveni:
str. 31 August 1989, Alexandru Cristea, Alexei Mateevici, Betania, Grigore Vieru, Ialoveni, Cireşilor, Izvoraş, Moldova, Poeniţa, Spicului, Timişoara - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Mileştii Mici - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 20:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Ulmu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Văsieni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:25, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
19.   Nisporeni:
or.Nisporeni: str.Constantin Negruzzi, Grigore Ureche, Industrială, Libertăţii, Miron Costin, Nicolae Dimo, Tînjeneşti, Viilor - în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Boldureşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Păruceni - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Selişte - parţial în intervalul de timp 09:15 – 19:30
s.Valea-Trestieni - în intervalul de timp între 11:00 - 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
20.   Orhei:
str.A.Belschii, Barbu Lăutaru, Biriukov, Braşoveanu, Cupcea Valeriu, Dimitrie Cantemir, Doina Şi Ion Aldea Teodorovici, Dosoftei Mitropolit, Floriilor, Florilor, Haiducul Bargat, Iaşi, La Hotar, Mihail Mîndru, Nucarilor, Parfionov, Serghei Lazo, Sesiunea 13, Stejarilor, Susleni, Trandafirilor, Trosceanskaia, Vişinilor, Vissarion Belinski, Zemţov - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 20:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Cucuruzeni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Mîrzeşti, s.Mîrzaci - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Susleni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
21.   Străşeni:
or.Străşeni: str.Alexandru Lăpuşneanu, Alexei Şciusev, Andrei Jereghi, Aron Pumnul, Dimitrie Cantemir, Grigore Ureche, Mitropolit Varlaam, Petru Rareş - în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
or.Străşeni: str.Chişinăului, Ştefan cel Mare şi Sfînt - în intervalul de timp între 08:40 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Lozova: str.G.Posadov, Mitr.N.Vornicescu - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Tătăreşti - în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului 
 
22.   Ştefan Vodă:
str. 31 August, Ştefan cel Mare, Libertăţii, Livezilor, Molodejnaia, N.Testemiţeanu, Suvorov - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Crocmaz: str.Chirov, Colhoznaea, Comsomoliscaea, Dacia, Gherdima, Lenin, Maxim Gorki, Mira, Naberejnaea, Renaşterii, S.Crocmaz, Şcolinaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Suvorov, Toma Ciorbă, Zelenaea - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Olăneşti: str.A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Comsomoliscaia, Testemiţeanu, Proletară, Victoriei - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 17:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Olăneşti: str.Ion Creangă, Nicolae Milescu Spătaru, Olăneşti - în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Talmaza: str. 1 Mai, 27 August, 31 August 1989, Alexandr Puşkin, Alexei Mateevici, Anatolie Sîrghi, Anton Macarenco, Banikov, Biruinţa, Boris Glavan, Ceapaev, Chişinăului, Cojedub, Comarova, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Coroleva, Cosmonavtov, Cutuzova, Dubinina, Duca Vodă, Florilor, Gherman Titov, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Izvoarelor, Lomachina, Luceafărul, Matrosov, Maxim Gorki, Miciurin, Mihai Eminescu, Mioriţa, Morilor, Nistrului, Pavlova, Pobeda, Prietenia, s.Talmaza, Suvorov, Tcacenco, Timireazev, Tinereţii, Traian, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
23.   Taraclia:
s.Aluatu: str. 30 Let Pobedî, Bulgară, Mihail Frunze, Sadovaea, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciumai: str.M.Lomonosov - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
24.   Teleneşti
s.Săseni - în intervalul de timp între 14:30 - 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
 
 

За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.

 

Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.

 
14.05.2018