Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает что во вторник, 17 апреля 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати

Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает что во вторник, 17 апреля 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1.      Chişinău, sectorul Botanica:
str.Gradina Botanica 9 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Hristo Botev 13/1, 25, 25A, 27, 27A, 29, 29A, Independenţei 1, 1/1, 1A, Teilor 10 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
str.Munceşti 782/1, 782/2 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru conectarea clienţilor noi
 
2.      Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:
str.Bogdan Vodă, Bogdan Vodă str-la, Chişinăului, Decebal, Grigore Ureche, Livezilor, Serghei Lazo, Soltana, Teilor, Viilor, Vîlcelei - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
 
3.      Chişinău, sectorul Buiucani:
str.V.Lupu 59, 59/1, 59/2 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
 
4.      Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:
str.Ciresar, Decebal, Doina, Ghidighici, Mircea Cel Bătrîn, Spicului - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
5.      Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
str.Cîmpului, Costiujeni, Covtun, Gliei, Gliei str-la, Grănelor, Urojainaia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
6.      Chişinău, sectorul Ciocana:
str.Cărămidarilor 23-79, 56-94, L.Rebreanu 38/1, Movileni 1-51, 2-32, Sf.Paraschiva 9-27, Uzinelor 75 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
7.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.8 Martie 37-115, 38-120, A.Lupan 1-17, V.Badiu 21-31, 38-70, Căluşari 10-48, 65, 13-17, 35-41, C.Brîncoveanu 32-36, 37-45, Constructorilor 8-86, 35-147, Criuleni 1-63, 2-58, str-la Criuleni 8-58, 13-63, Doina 53-113, 54-82, Grădinarilor 1-21, 2-18, L.Damian 1-57, 2-58, str-la L.Damian 19, Montană 10-34, 11-23, Pitulicii 15-29, Podgorenilor 14-36, 76-126, 5, 21-97, Poştei 35-91, 78-100, Putnei 8-24, 11-25, Solidarităţii 1-19, 2-20, Teodoroiu Ecaterina 5-13, V.Crăsescu 1-51, 2-46, str-la V.Crăsescu 1-53, 2-50, V.Komarov 13-15, 16-18, str-la V.Komarov 10 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Arhanghelul Mihail 30, 36/3, 36A, 55/1, P.Rareş 39/1 - în intervalul de timp între 09:30 - 13:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Bogdan Petriceicu Hasdeu 4-32, 5-27, 49, 17/1, 27/1, 10A, 15A, 25A, 27A, Buna Vestire 8, 13, 15/1, 19, 19A, Movila lui Burcel 7 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.V.Badiu 15, 19, 24-38, 15A, 19A, 38A, C.Brîncoveanu 24, 24B, 33A, 35, Doina 59, Hotin 1, 6-16, Putnei 49-63, 50-66, Teodoroiu Ecaterina 2-32, 13-33, Timişoara 1, 14, 16 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
8.      Chişinău, sectorul Rîşcani, or.Cricova:
str.31 August 1989, Burebista, Chişinăului, Florilor, Luceafărul, Mircea Cel Bătrîn, Nicolae Milescu Spătaru, Nucarilor, Petru Ungureanu, Serghei Lazo, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Tineretului, Vasile Alecsandri, Voievozilor - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru defrişarea traseului
 
9.      Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Ciorescu:
str.Albiniţa, Alexandru Cel Bun, Alexei Mateevici, Boris Glavan, Ciorescu, Dimitrie Cantemir, Dimitrie Cantemir Str-La, Florilor, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihail Frunze, Minerilor, Pavlov, Prietenia, Prieteniei, Serghei Lazo, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Viilor - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru defrişarea traseului
 
10.   Anenii Noi:
s.Şerpeni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Şerpeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
11.   Cahul:
s.Alexandru Ioan Cuza: str.31 August 1989, Alexei Şciusev, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Boris Glavan, Crutaia, Florilor, Gribov, Ion Soltîs, Izvoarelor, Mihail Frunze, Moskovskogo, Nicolai Pirogov, Poştei, Serghei Lazo, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Caracada, Verhneaia, Veteranilor - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Burlacu - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Chircani - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Găvănoasa - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
12.   Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Ceadîr Lunga: str.Alexandr Puşkin, Babkov, Bugeacului, Maxim Gorki, Mihail Lomonosov, Voroşilov, Zarecinaea, Zavodscaea - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 15:00, pentru conectarea/deconectarea branşamentului;
or.Ceadîr Lunga: str.Dzerjînski, Karl  Marx, Molodejnaea, Telman, Volgograd - parţial în intervalul de timp între 15:30 - 16:30, pentru conectarea/deconectarea branşamentului
s.Beşalma: str.Lenin, Lesnaea, Lesnaea str-la, Mihail Frunze - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Cazaclia: str.Vl.Maiacovskii, Gr.Cotovskii, str-la Gorkii - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:50, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
13.   Călăraşi:
str.Alexandru cel Bun, A.Mateevici, B.P.Hajdeu, C.Negruzzi, M.Eminescu - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Alexandru cel Bun, M.Cibotari, M.Eminescu - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Dereneu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Horodişte - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Peticeni - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
14.   Căuşeni:
s.Chircăieşti - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Ucrainca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
15.   Cimişlia:
s.Dimitrovca, s.Topala - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Gura Galbenei: str.1 Mai, Alexandru Donici, Eroilor, Florilor, Gura-Galbenei, Ion Creangă, Ion Soltîs, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Serghei Lazo, Tineretului, s.Ivanovca Nouă - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Selemet: str.Alexandru Donici, Cimişliei, Dimitrie Cantemir, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Petru Rareş, Pugacev, Selemet, Sfîntul Dumitru, Şciorsa - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
16.   Criuleni:
s.Bălţata - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Hîrtopul Mare - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Mălăieştii Noi - parţial în intervalul de timp între 09:25 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
17.   Hînceşti:
str.Alexandru cel Bun, Demnitatea, Industrială - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Crasnoarmeiscoe: str.28 Iunie, Artema, Glavan, Calinin, Cicalov, Comsomoliscaia, Griboedov, Cotovschi, Ioan Iakir, Lenin, Gorichi, Ogorodnaia, Oleg Coşevoi, Sadovaia, Sovetscaia, Sverdlova, Taras Şevcenco, Ţentralinaia, Zarecinaia - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Negrea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru renovarea LEA
 
18.   Ialoveni:
str.Mitr.Petru Movilă, Alexandru cel Bun - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Costeşti - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:35, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Nimoreni - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Ruseştii Noi - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Văsieni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
19.   Nisporeni:
s.Selişte - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
20.   Orhei:
str.31 August, A.Russo, Costişei, Haiducul Tobultoc, Ion Soltîs, Mioriţa, Petru Muşat, Petru Rareş - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Jeloboc - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
21.   Străşeni:
s.Grebleşti, s.Recea - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Saca - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
22.   Ştefan Vodă:
str.Florilor, Trandafirilor, Victoriei - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:10, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Copceac: str.25 Octeabrea, 28 Iunie, Benderscaea Str-La, Bulgară, Carl Marx, Dzerjinscogo, Iurie Gagarin, Lenin, Lesnaea, Livezilor, Mihail Frunze, Mira, Octeabriscaea, Şcolinîi Str-La, Serghei Lazo, Severnaea, Sov.Armii, Sovetscaea, Viilor, Vinogradnaea - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:20, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Copceac: str.31 August, Cotovschi, Lenin - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Grădiniţa: str.Pobedî - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 14:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Talmaza: str.27 August, Comarov, Duca Vodă, M.Eminescu, Suvorov - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
23.   Taraclia:
s.Budăi: str.Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Mihail Frunze, Mira, Molodejnaea, Popa N.V.srt., Sadovaea, Serghei Lazo, Staroseliscaea, s.Carbalia: str.Drujba, Fontannaea, Gaidarji G., Iubileinaea, Iujnaea, Lesnaea, Mira, Molodejnaea, Molodejnaea str-la, Ogorodnaea, Sadovaea, Zarecinaea, s.Dermengi - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
24.   Teleneşti:
s.Budăi - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
 
 

За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.

 

Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.

 
11.04.2018